Autor: Silja Oja • 15. veebruar 2012
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Baltronic OÜ pakub tööd turundusspetsialistile

Baltronic OÜ on 2001. aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on telekommunikatsioonivõrgu seadmete ja komponentide tootmine ning müük. Tööle kandideerimise tähtaeg on 15. märts 2012.

Turundusspetsialisti töö põhieesmärgiks on korraldada Baltronic Grupi eesmärkidest ja põhimõtetest lähtuvate turundustegevuste planeerimine ja teostus, mis tagaks ettevõtte hea maine ja selle kaubamärkide piisava tuntuse ning suurendaks omatoodangu ja

vahendatavate toodete ning seadmete turuosa ning müüki nii eesti, kui ka välisturgudel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi turunduslahenduste müügijuhtTel: +372 5331 5700