• 13.10.11, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripäev toob turule ajakirja Imeline Ajalugu

AS Äripäev hakkab oktoobrist kirjastama uut kuukirja nimega Imeline Ajalugu. Avanumbri tiraaž on 24 000 eksemplari. Ajakiri hakkab ilmuma üks kord kuus, iga kuu keskel. Ajakirja maht on 84-100 lehekülge.
Reklaami on ajakirjas kontseptsiooni kohaselt vaid mõni üksik lehekülg ja lugemist sellevõrra rohkem, tubli poole juturaamatu jagu. Avanumbris kirjutatakse Egiptuse suurest sfinksist, Esimese ja Teise maailmasõja sündmustest, inkade lapseohverdamisrituaalidest, araablaste orjakauplemisest ja paljust muust huvitavast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.03.25, 16:37
Wasa Resort: luksuslik sündmuskoht, mis pakub enamat kui spaapuhkust
Pärnu kauni rannapromenaadi ääres asuv Wasa Resort on midagi enamat kui lihtsalt spaahotell – see on peidetud pärl, kus saab korraldada nii unustamatuid sündmusi kui ka veeta luksuslikku puhkust. Meie elegantne ja mitmekülgne keskkond sobib ideaalselt suurejooneliste ettevõtteürituste, klassikaliste seminaride ning inspireerivate koosviibimiste jaoks, mida saab ühendada lõõgastava spaapuhkusega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele