• 01.12.10, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Krista Kalbin, Talleggi turundusjuht: ''Linnuliha ei keela ükski usk''

Talleggi turundusjuht Krista Kalbin 1. detsembril toimus taas Best Marketingi klubihommik, kus seekord rääkis turundusest Talleggi turundusjuht Krista Kalbin, kes on pea 5 aastat koos tiimikaaslastega Talleggi tooteportfelli ja avalikku nägu kujundanud.
Talleggi turundustiim koosneb kahest inimesest, lisaks Krista Kalbinile kuulub sinna ka turundusassistent Tiina Tikva. Turunduse vastutusalasse kuulub Talleggis ka tootearendus – tootearendus ja turundus on sisuliselt üks üksus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 16:15
Priit Tomson: kasutame Kobra Sales’is hästi toimivat salarelva
Müügiagentuur Kobra Sales ja Infopank alustasid koostööd, eesmärgiga müügiprotsessid tõhusamaks muuta. Infopanga andmed aitavad sihtida täpsemalt kliendibaasi ja seda järjepidevalt kasvatada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele