Eesti üks vanemaid sisuhaldustarkvara tootjaid Saurused OÜ teatas oma arendusmeeskonna liitumisest sügisel asutatud veebilahenduste pakkujaga Mekaia OÜ. Juriidiliselt alustatakse Mekaia nime all 2010. aasta 1. jaanuarist.
René Lasseroni, senise Sauruse tegevjuhi ja ühe asutaja sõnul oli kahe tugeva ja üksteist täiendava meeskonna liitmine senise koostöö loogiliseks jätkuks. "Kuna meie projektide läbiviimise jõudlus on oluliselt kasvanud, plaanime 2010. aastal osaleda kõigil suurematel veebiarendushangetel" lisas Lasseron.
Seotud lood
OMD on maailma suurim meediaagentuuride kett, mis Eestis tegutsenud juba aastast 1996. Meie klientideks on suur hulk globaalseid kui kohalikke brände, kes vajavad väga laiapindset meedia ja turundusalast nõu, strateegiate loomet, kampaaniate planeerimist ning analüütikat.