Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EASi) turismiarenduskeskuse ja New Yorgis asuva Eesti Peakonsulaadi ühisel jõul jooksevad Põhja-Ameerika linnades aasta vältel Eestit tutvustavad videoklipid.
Eesti ilmub Ameerika linnade tähtsamatele ekraanidele
„Tegu on erakordse võimalusega näidata Eestit Põhja-Ameerikas tänu heale diplomaatilisele koostööle ameeriklastega,“ ütles EASi turismiarenduskeskuse direktor Liina Maria Lepik. „Praegusel raskel ajal on oluline kasutada iga võimalust edastada positiivseid kaadreid Eestist ning luua unistusi, mis olukorra leevenedes saaksid täituda,“ sõnas Lepik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.05.26, 13:39
Digioskused ja ettevõtlus põimuvad sisukas õppekavas: miks tullakse Tartu Ülikooli Narva kolledžisse õppima üle Eesti?
Tartu Ülikooli Narva kolledžisse tullakse õppima üle Eesti– mitte ainult diplomi pärast, vaid sellepärast, et teha karjääri valdkonnas, mis päriselt huvitab. Õppekava “Ettevõtlus ja digilahendused” ühendab ettevõtluse, tehnoloogia ja praktilised oskused viisil, mis kõnetab nii ettevõtjaid, värskeid koolilõpetajaid kui ka neid, kes soovivad teha karjääripööret.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele