Rahvusvaheline konsulteerimisettevõte Boston Consulting Group koostab alates 2005. aastast maailma kõige innovaatilisemate ettevõtete edetabelit. Tänavuse edetabeli tipus troonib Apple. Vaata, millised ettevõtted veel edetabelisse pääsesid.

- Ainult kaheksa ettevõtet on viimase 14 aasta jooksul iga kord viiekümne parima sekka saanud.
- Foto: Pixabay
Boston Consulting Group toob uuringu raportis välja, et kokku on aastate jooksul edetabelist läbi käinud 162 ettevõtet, millest ligikaudu 30% pääsesid tabelisse ühel korral ning 57% kolmel või vähemal korral. See näitab, et järjepidevalt uuenduslik olla ei ole lihtne ülesanne. Igal aastal on innovaatiliste ettevõtete edetabelisse pääsenud kõigest kaheksa ettevõtet: Alphabet, Amazon, Apple, HP, IBM, Microsoft, Samsung ja Toyota.
Seotud lood
B2B-sisuturundusest räägitakse palju. Soovitakse olla nähtav, positsioneerida end eksperdina ja jagada põhjalikku sisu. Praktikas jõuab aga ärikliendini vaid väike osa loodud sisust. Sageli ei ole põhjus ei kanalivalikus ega eelarves, vaid selles, millest ja kuidas räägitakse. Vaatasin üle 2025. aasta Äripäev.ee ja Äripäeva teemaveebide enim loetud sisuturunduslood ning püüdsin mõtestada, mis neid tegelikult ühendab.