Jaga lugu:

Reklaamitehnoloogiat arendav Eesti start-up laieneb ülemaailmselt

Reklaamitehnoloogiat arendav Eesti start-up NEXD tugevdab positsiooni globaalsel turul kaasates uue investeeringu ühelt juhtivatest kiire kasvuga start-up investoritelt Euroopast NEO Venture’ lt.

Foto:

Peale nelja aastat kasvu kaasas NEXD uue investeeringu. Raundi juhtis NEO Ventures Capital, lisaks osalesid TS Investment Group, Future Tech Media, Alex Rahaman.

NEXDi tehnoloogia on ennast turul tõestanud ning aeg oli kasvada. Nende eesmärk on muuta reklaamiturul rich media (reklaami tüüp, mida iseloomustavad animatsioonid) reklaamid kättesaadavaks, vahetades välja täna turgu valitsev staatiline pilt.

2018. aastal kasvas NEXDi platvormi kasutus 10x. Paralleelselt investeeringu kaasamisega toimus ka muutus ettevõtte juhutmises ning strateegias, mille käigus sai uueks CEO-ks Erik Tammenurm.

“4 aastat tagasi oli eesmärgiks tuua kaashaarav loo jutustamine digitaalsesse reklaami ja muuta võimalikuks kõrgekvaliteediliste digireklaamide tootmine SaaS põhimõttel. Tänaseks oleme loonud üliedukaid kampaaniad Adidasele, Fendile, Jaguarile, Samsungile, L’orealile, Microsoftile USA-st Jaapanini,” rääkis Rain Pikand, kes on Gravity Partnersi esindaja NEXDis.

“NEXD on viimase nelja aasta jooksul julgelt kasvanud, tõestanud oma unikaalse tehnoloogia läbilöögivõimet AdTech’i turul ja see teekond on olnud lihtsalt imeline. Meie tiim on tugev ja tehnoloogia täpselt selline, mida turg tänasel päeval vajab,” ütles NEXD tegevjuht Erik Tammenurm.

NEXDi eesmärk on pakkuda Saas põhimõttel kontekstile fokuseeritud universaalset rich media reklaamide loomise lahendus kõikjal üle maailma.

NEXD’i klientide hulka kuuluvad maailma juhtivad meediaagentuurid ja brändid. OMD, Mediacom, Havas, Dentsu Aegis, Adidas, Ikea, Verizon.

Uued turud 2018

Singapur, Tokyo, Kopenhaagen, Sydney

Uued turud 2019

USA ja Dubai

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee