Best Marketing • 11 aprill 2019
Jaga lugu:

Rauno Kutti hakkas juhtima Creative Unioni

Aprillist sai turunduskommunikatsiooni ettevõtteid ühendava Creative Union ASi juhatuse esimeheks Rauno Kutti, kes ehitas üles digitaalagentuuri Vurr Digital.

Uue rolliga andis Kutti digitaalagentuuri juhtimise üle senistele meeskonnaliikmetele Madis Treile ja Lonny Tõnovile.

Rauno Kutti lausus, et viimase viie aastaga on kommunikatsioonivaldkonna laienemine tekitanud uusi võimalusi nii äri arenduses, turunduses, reklaamis kui teenusedisainis. "Vurri kaudu on kogu selle pildi haldamine olnud vähesel määral võimalik, kuid grupi juhina on mänguväljak minu jaoks palju laiem ja saan ennast tõeliselt proovile panna," sõnas ta.

"Olen Creative Unioni abil kasvatanud Vurrist kuue aastaga üles eduka agentuuri ja selle aja jooksul olen saanud oma võimekust kogu strateegilise kommunikatsiooni vallas kõvasti lihvida. Kuna Vurri valdkond jäi minu enda jaoks kitsaks, siis otsustasin Vurrist lahkuda ning uued juhid Madis Trei ja Lonny Tõnov saavad selle ägeda digiturunduse tuleviku enda juhtida võtta," ütles Kutti.

Creative Unioni juhatuse liikmetena jätkavad endine juhatuse esimees Madis Laas ja Identity tegevjuht Ants Lusti.

Laas selgitas, et kommunikatsioon teeb sarnaselt paljudele teistele valdkondadele läbi digitaalset transformatsiooni, mistõttu on sooviks ka juhatuse tasandil suurendada digitaalsete oskuste osakaalu. "Töökindlateks klientide äride kasvatajateks on saanud integreeritud lahendused, mis hõlmavad endas liikuvat pilti, sotsiaalmeediat, avalike suhete juhtimist, kliendisuhete haldamist, sündmusturundust, ostetud meedia optimeerimist ja muud. Kõikide nende distsipliinide ühiseks nimetajaks on saanud kiirus ja digitaalsus. Sel põhjusel kaasas Creative Union juhatusse ja valis selle esimeheks kommunikatsiooni digieksperdi Rauno Kutti," märkis Laas.

Kutti sõnul teevad Creative Unioni kuuluvad agentuurid omavahel tihedat koostööd, mis võimaldab kiiresti reageerida ning strateegiliselt ja põhjalikult probleemidele lahendust leida. Kõikide agentuuride peale kokku on pikki aastaid kogemust, kuidas luua nähtavust ja ärilist edu üle kogu maailma. Uueks eesmärgiks on kogu grupi tervikteenust edasi arendada, et Eesti brände veel julgemalt maailma viia või kohapeal midagi edukat korda saata.

Creative Union on sarnase mõttemaailma ja eesmärkidega ettevõtete ühendus, mille liikmed tegutsevad turunduskommunikatsiooni valdkonnas. Creative Union pakub teenuseid kogu turunduskommunikatsiooni valdkonna ulatuses: alates teenusedisainist ja brändi loomisest, suhtekorraldus-, reklaami-, sotsiaal- ja digimeediastrateegiatest, veebikeskkondade ja nutilahenduste loomiseni, üritusturunduse lahenduste pakkumise ja vajalike kampaaniamaterjalide tootmiseni. 2019. aastal kuulub Creative Unioni 11 äriüksust, kus töötab kokku 100 inimest.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee