Dentsu Eesti maajuhina alustab Britte Maidra

Dentsu Aegis Networki Eesti üksust hakkab alates 1.03.2019 juhtima senine meediaagentuur Carat juht Britte Maidra. Siim Saare jätkab Dentsu Baltikumi regiooni tegevjuhina ja keskendub senisest enam rahvusvahelistele klientidele ja projektidele.

Carat Eesti tiimijuhiks saab senine võtmeklientide juht Martin Tamm, kellel on tugev turundusvaldkonna kogemus nii meediakanalist kui agentuurist, olles viimasel kahel aastal juhtinud edukalt Carati strateegilisi kliendisuhteid.

Senine Vizeum Eesti juht, Siiri Toomsalu siirdub lapsehoolduspuhkusele ja tema rolli võtab üle Inga Liiv. Inga on suure agentuurikogemusega tiimijuht, kes on Vizeumi kliente teenindanud juba üle 7 aasta.

“Dentsu on viimasel kolmel aastal teinud Eestis läbi põhjaliku muutuse. Meie 50 turundusspetsialistist koosnev tiim on klientide poolt väga kõrgelt hinnatud, mille tõestuseks on üliedukalt lõppenud 2018 konkursihooaeg - alustasime koostööd Tallinki, Eesti Energia ja Omniva ning mitmete teiste brändidega. Lisaks sellele on hea meel, et organisatsioonist on sirgumas uued tublid tiimijuhid, kes teavad, kuidas klientide äri kasvatada,” rääkis Dentsu Aegis Network Baltikumi tegevjuht Siim Saare. “Britte on tõestanud ennast võimeka juhina ning on täpselt õige inimene, et uuenenud Dentsu positsiooni Eesti turundusmaastikul järgnevatel aastatel veelgi tugevdada.”

Dentsu Eesti juht Britte Maidra sõnul on nad kolme ja poole aastaga teinud läbi tõelise transformatsiooni. "Kunagisest klassikalisest meediaagentuurist on saanud juhtiv digi- ja andmdetöötlusega tegelev ettevõte. Oleme paljude meie valdkonna uute teenuste osas teenäitajad nagu turundusandmete visualiseerimine, ökonomeetrilised mudelid ja tarbijauuringud. Uusi teenuseid on sel aastal tulemas veelgi, seega väljakutseid uues rollis jagub.”

Dentsu Aegis Network on rahvusvaheline turundusagentuuride grupp, mis on strateegiliseks partneriks juhtivatele brändidele 145 riigis, sh Eestis, Lätis ja Leedus. Meie eesmärgiks on kasvatada klientide äri läbi uuenduslike meedia-, kommunikatsiooni- ja digilahenduste.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700