Liis Reismann – spordisõbrast uus turundusjuht

Äsja Sportland Eesti turundusjuhi ametisse asunud Liis Reismann võttis uue väljakutse põnevusega vastu. Seda enam, et ka sport on alati tema ellu kuulunud.

Liis on varasemalt juhtinud turunduse valdkonnas mitmeid edukaid projekte. Tema töö on seni hõlmanud eri ametikohtades turundusstrateegiate väljatöötamist, kampaaniate planeerimist ning palju loovtööd nagu näiteks ajakirja väljaandmine, sotsiaalmeedia ja sisuturunduse juhtimine.

„Turundusmaailm kõikide oma väljakutsetega on minu jaoks ääretult põnev ja igav pole seni kordagi hakanud,“ võtab Liis turunduse võlu kokku.

Samuti on talle alati huvi pakkunud kaubandus. „Mis inimesi inspireerib, mis muudab ostukogemuse sujuvaks ja millised on uued põnevad trendid ja väljundid,“ kirjeldab Liis kaubanduse väljakutseid.

Pika turundusalase kogemusega naise selgitusel on turundusmaailmast võimatu tüdineda. Ühelt poolt seetõttu, et turundus hõlmab endas niivõrd palju eri osi. Teisalt on turundus ka pidevas arengus ja sõltuvuses sihtgruppide vajadustest.

„Mida enam digitaal- ja sotsiaalmeedia arenevad, seda enam on inimestele tooted ja teenused kättesaadavad ning infokülluses on raske valikuid teha,“ selgitab Liis turunduse töö telgitaguseid.

„Võimaluste rohkus on ilmselt muutnud tänapäeva inimesed ka brändidele vähem lojaalseteks. Seetõttu üritavadki brändid praegusel ajal aina enam luua sügavamaid ja püsivamaid suhteid oma kliendigruppidega,“ lisab naine.

Liisi sõnul on Sportlandi turunduse lähituleviku väljakutseteks e-kaubanduse jõuline areng, infokülluses sihtgrupi valikute mõistmine ja mõjutamine, uute ja põnevate kanalite ning väljundite leidmine, inimestes sense of urgency tekitamine ja palju muud.

Liis Reismann on eelnevalt töötanud turunduse projektijuhina Optimera Estonias kui ka Stockmannis.

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019

AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJA otsib DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

Aatrium Sisustuskaubamaja AS

24. veebruar 2019