Tööandja bränding-võimalus kasvatada konkurentsivõimekust

Tavaliselt suhtutakse tööandja brändingusse, kui millessegi pehmesse, aga tegelikult on tegemist väga tugeva distsipliiniga, mis toob ärile kasu.

Väga paljudel inimestel on erinev arusaam, mis see endast kujutab ja miks seda vaja on. Iga tööandja, kes tahab olla konkurentsivõimeline, peaks selle peale mõtlema. Rahvusvahelised uuringud toovad välja selge seose ettevõtte värbamisvõimekuse, tööjõuvoolavuse ning töötajate motivatsiooni efektiivsuse vahel.

Kuula järgi Hando Sinisalu ja Brandemi partneri Marie Evart podcast´i ja saa teada vastused alljärgnevatele küsimustele. Intervjuu alates 23:50 minutist.

Miks peaks tegelema tööandja brändinguga, kui kõik sinu ettevõtet teavad? Kes teevad Eestis kõige paremini tööandja brändingut? Kuidas organisatsioonid ei saa lõputu palgaralliga kaasa joosta ning millised väärtused siis rolli hakkavad mängima?

BestMarketing.ee korraldab 28.novembril seminari Tööandja branding, kus esineb Brandemi kaasasutaja ja tegevjuht, Marie Evart. Tutvu kavaga ja registreeri siin

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

KIVILAINE otsib TURUNDUSKOORDINAATORIT

Kivilaine OÜ

28. veebruar 2019

RUTHIE BELLE otsib TURUNDUSJUHTI

Ruthie Belle OÜ

22. veebruar 2019