Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Äripäeva raadio: 3 turundusnõuannet Eesti ettevõtetele
Uku Nurk ajab juttu saatekülalise Heily Aavikuga. Arutletakse Eesti turundusmaastiku üle ja räägitakse Agentuur La Ecwadori 20aastase ajaloo jooksul saadud kogemustest, Eesti ettevõtete turundushoiakutest ja brändingu tähtsusest.
Heily Aavik
Saate "Eetris on turundusuudised" teises pooles käsitletakse pealetuleva põlvkonna hoiakuid ja seda, kuidas neile reklaami teha.
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.