Balticbest 2018 peatoetaja on Eesti Meedia

Eesti Meedia on Baltikumi suurim meediakontsern, mille tegevus hõlmab trüki - ja internetimeedia teenuseid ning televisiooni-, raadio- ja trükiteenuseid. 31. augustil Tallinnas toimuva loovusfestivali Balticbest korraldaja on Best Marketing (Äripäev AS).

Eesti Meedia on Baltikumi suurim meediakontsern, mille tegevus hõlmab trüki- ja veebimeedia sisutootmist, televisiooni ja raadio tootmist, kirjastust, e-kaubanduse- ja kuulutusteportaale, otseposti, raamatukirjastuse ning trükiteenuse pakkumist.

Eesti Meedia tegutseb kolmes riigis ja kolmeteistkümnes linnas. Eesti Meedia kontserni kuuluvad näiteks Eesti vanim ajaleht Postimees; meelelahutusveeb Elu24; raadiojaamad Kuku, Elmar, MyHits, Narodnoe Radio ja DFM; telekanalid Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12, MyHits; uudisteagentuur BNS; trükikoda AS Kroonpress; e-kaubanduse ja kuulutusteportaalid soov.ee, osta.ee, KV.EE, metsaoksjon.ee ja City24; Läti uudisteportaal SIA TVNET; Leedu uudisteportaal 15min UAB; Leedu uudisteagentuur BNS Leedu jpm. Loe lähemalt: Eesti Meedia.

31. augustil 2018 toimub Tallinnas Filmimuuseumis järjekorras juba 5. loovusfestival Balticbest, mis koosneb kahest peamisest osast:

  1. reklaamikonkursist
  2. festivalipäevast

Paljud turundusprobleemid on väikeriikides sarnased – nii inimressursi kui raha nappus, väike koduturg, vajadus eksportida. Balticbesti konverentsi teemade ja esinejate valikul pöörame tähelepanu väikeste riikide turundusprobleemidele.

Festivalipääse maksab kuni 17. augustini 249 € + km. Vaata lähemalt: www.balticbest.eu 

Balticbesti auhinnatseremoonial selgub ka 2018. aasta Baltikumi parim agentuur. Esimene kord (2014) võitis selle Leedu agentuur Not Perfect ja viimasel kolmel aastal on Baltikumi parim olnud Leedu agentuur MILK.

Balticbesti loovkonkursil kulla võitnud tööd saadame tasuta kahele suurele Euroopa reklaamikonkursile - Eurobestile ja EPICA-le. Seega võib öelda, et ühe hinna eest saab töid esitada kolmele festivalile. Seekordne Balticbest paneb omavahel võistlema väikeriigid. Kui varem oli konkurss avatud vaid Balti riikidele, siis nüüd ootame osalema ja omavahel võistlema Euroopa väikeriikide (alla 5-miljonilise elanikkonnaga) agentuure. Tööde esitamise keskkond Defolios on avatud, tähtaeg on 22. august. Töö esitamine maksab 120 € + km. 

Hando Sinisalu
Hando Sinisalu

Balticbest 2018 programmijuht Hando Sinisalu on sel suvel intervjueerinud kümneid reklaamiagentuuride juhte. Läbivad teemad/väljakutsed, mis nendest intervjuudest välja tulid, on järgmised:

  • Kasvuambitsioonid on eelkõige uutel, iduettevõtte-tüüpi firmadel, traditsioonilised ettevõtted on oma turunduskulutused külmutanud;
  • Agentuuride ja idufirmade koostöö ei kipu hästi sujuma, ollakse "eri lehekülgedel";
  • Agentuuride suur probleem on ebaefektiivsus: palju tööd, kuid vähe raha;
  • Kliendid (turundajad) kulutavad väga konservatiivselt ja soovivad väikese eelarvega saavutada häid tulemusi.

Balticbest 2018 konverentsiprogramm pakub nendele väljakutsetele lahendusi:

  • Kolme idufirma - Wolt (EST), Deeper (LIT) ja Anatomy Next (LAT) - juhid räägivad, kuidas startupid turundust teevad ja milliseid turundusteenuseid nad vajavad;
  • Projektijuhtimise tarkvara tootva firma Scoro juht Fred Krieger annab nõu, kuidas efektiivselt turundusprojekte juhtida;
  • Erinevate väikeriikide turunduse case-study'de näitel saate inspiratsiooni, kuidas väikese eelarvega suuri asju teha ja häid tulemusi saavutada

Õhtusel galal näevad osalejad parimaid väikeste riikide agentuuride toodetud reklaame ja saavad sööki-jooki nautides oma kolleegide ja konkurentidega suhelda.

Vaata programmi ja registreeru veel täna viimast päeva soodushinnaga: www.balticbest.eu 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EESTI TEADUSAGENTUUR otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Eesti Teadusagentuur

03. märts 2019

LUX EXPRESS is looking for a PROJECT MANAGER

Lux Express

01. märts 2019

AATRIUM SISUSTUSKAUBAMAJA otsib DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

Aatrium Sisustuskaubamaja AS

24. veebruar 2019