• 20.06.18, 20:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Cannes Lions 2018 mobiilikategooria võitis Brasiilia valimisäpp

Cannes Lions 2018 mobile Grand prix' läks agentuurile Grey Brazil valimisäpi "Korruptsioonidetektor" ("Corruption Detector") eest, mis kasutas nutikalt ära näotuvastuse tehnoloogiat ja häbistas korrumpeerunud poliitikuid. Äppi kasutades oli võimalik kontrollida foto abil, kas poliitiku minevik on skandaalivaba.
Cannes Lions 2018 mobiilikategooria võitis Brasiilia valimisäpp

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.11.25, 12:52
Eliis Pärna-Kundla: ChatGPT-le tehti USAs telereklaam, aga AI ise turundajatele telerit ei soovita
Tehisintellekt muudab kõike, alates sellest, kuidas me töötame ja suhtleme, kuni selleni, kuidas me reklaamime. Ometi püsib tõde, et brändi ei ehitata ilma inimesteta. OpenAI värske kampaania kinnitab seda hästi ja näitab, et isegi tehnoloogiaettevõtted rõhutavad nüüd inimlikkust, mitte masinat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele