Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Golden Hammer jääb ära, Balticbest tuleb suurem kui kunagi varem
Läti Reklaamiassotsiatsioon LRA teatas täna, et alates 1994. aastast toimunud reklaamifestivali Golden Hammer tänavu enam ei toimu.
LRA tegevjuht Baiba Liepina ütles, et festival on hetkel külmutatud ja edasiste plaanide osas saabub selgus järgmisel nädalal. Praegu on selge vaid see, et tänavu Golden Hammerit ei toimu.
Influencer-turundus on viimase kümnendi jooksul muutunud brändide jaoks üheks peamiseks viisiks sihtrühmani jõudmiseks. Samas põhineb suur osa koostöid endiselt lühiajalistel kampaaniatel, mille mõju kaob sageli sama kiiresti kui kampaania ise. Olgu tegu toidu, moe, tehnoloogia või meelelahutusega – koostöö brändide ja mõjuisikute vahel on tänapäeval turundusstrateegiate igapäevane osa.