Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Passwordi gala tuleb seekord teistmoodi
Oleme kampa võtnud noored muusikud ja lavastajad, kes viivad meid muusikalisele rännakule läbi reklaamiajaloo. Turundustegu esitlused toimuvad seekord talk-show formaadis, kus finaliste intervjueerib Marko Reikop.
Juba pikki aastaid on Passwordi gala formaat olnud ühtmoodi: turundustegu esitlejad teevad laval slaididega ettekandeid, sekka mõni muusikanumber ja põhifookus läheb söögile-joogile.
Enamik ettevõtteid mõõdab ürituste edukust ja kordaminekut endiselt osalejate arvu või tagasisidehinde järgi. Password konverentsil esinenud HYPE’i vanemprojektijuht Kristiina Pruuli sõnul sünnib sündmuste tegelik mõju aga seal, kus tekib inimestevaheline usaldus. Ja see on koht, mida lõpuni ühegi mõõdikuga mõõta ei saa.