12. september 2017
Jaga lugu:

Mart Habakukest saab Estonian Business Schooli esimene kantsler

Alates uuest õppeaastast astub Estonian Business Schooli kantsleri ametisse senine EBS Education OÜ esimees Mart Habakuk, kes on ülikooli ligi 30-aastase ajaloo esimene kantsler. Kantsleri vastutusalasse hakkavad kuuluma finantsjuhtimine, varahaldus ning infotehnoloogia valdkonna arendamine.

Mart Habakuke sõnul saab ta kantslerina senisest aktiivsemalt mõjutada ja toetada EBSi igapäevatööd ning aidata juhtida EBSi arengukavas ettenähtud uuendusi, mis seisavad digiühiskonna ärihariduse suunanäitajaks kujuneda soovival EBSil ees.

„EBSi eesmärk on anda meie majandusregioonis parimat äriharidust ning olla sammu võrra ees muutunud ärikeskkonna vajadustest,“ ütles Habakuk. “Septembris alustab õppetööd esimene lend uuel, kaasaja ühiskonna vajadusi arvestaval ärijuhtimise õppekaval Juhtimine Digitaalajastul. Õppetöö läbiviimise toetamiseks oleme võtnud kasutusele e-õppe platvormi Canvas, mida rakendavad maailma juhtivad ülikoolid, sh Harvard ja Stanford.“Uuel õppeaastal toimub EBSi rektoraadi meeskonnas veel teisigi muudatusi ning algab rektor professor Arno Almanni teine ametiaeg. Rektori reinaugureerimistseremoonia toimub reedel, 1. septembril EBSi avaaktusel.“Olen kindel, et EBSi kolme aastakümne pikkuse tegevuse tulemused, meie vilistlaste edu ja kavandatud tegevuste elluviimine kindlustavad meile järgnevatel aastatel kindla koha Euroopa äriülikoolide kõrgliigas,” ütles professor Almann. “Oleme alustanud ambitsioonikate muudatusprotsessidega, kuid me ei võtaks neid ette, kui meil poleks tugevat meeskonda ning sisemist veendumust, et oleme nende saavutamiseks valmis ja võimelised.“Lisaks olulistele uuendustele valmistub EBS tähistama ka senitehtut, sest 2018. aastal täitub Estonian Business Schooli asutamisest 30 aastat. Juubeliaasta kulmineerub tuleva aasta detsembris.1988. aastal asutatud Tallinnas ja Helsingis tegutsev Estonian Business School on vanim äriharidust pakkuv hariduskontsern Baltimaades. 1500 tudengiga kooli eesmärk on anda akadeemilisi teadmisi ja rakenduslikke oskusi bakalaureuse-, magistri- ning doktoriõppe tasemel tulevastele juhtidele ja ärivaldkondades tegutsevatele spetsialistidele.

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Enimloetud
Jekaterina Molotkova
Jekaterina MolotkovaBest Marketingi juht-toimetajaTel: +372 5620 6764jekaterina@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee
Helen Külaots
Helen KülaotsBest Marketingi kaasautorTel: +372 523 1550helen@best-marketing.com