Silja Oja • 27 juuni 2017
Jaga lugu:

Balticbestile tööde esitamise tähtaeg on 21. august

Baltikumi loovusfestival Balticbest 2017 ootab töid kuni 21. augustini! Kategooriaid on tänavu rohkem kui mullu, kokku 18. Kõik Grand prix' ja kulla võitnud tööd saadab Best Marketing oma kuludega edasi võistlema Euroopa ühele suurimale loovusfestivalile EPICA AWARDS.

Kategooriad:

TV/FILMPRINTOUTDOORDIRECTMEDIADESIGN WEB DESIGNONLINE VIDEO/FILMONLINE ADVERTISINGSOCIAL MEDIARADIOPROMO & ACTIVATIONINTEGRATEDPRPRINT & POSTER CRAFTFILM CRAFTMOBILEBRANDED CONTENT & ENTERTAINMENT

Balticbest toimub 30. augustil Tallinnas Telliskivi loomelinnakus: balticbest.eu 

Balticbestile saad töid esitada siin: defol.io/balticbest/2017 

Siin saad tutvuda konkursi reglemendiga: defol.io/balticbest/2017/rules 

Balticbest konkurss on avatud vaid Baltikumi agentuuridele, nende klientidele, produktsioonifirmadele, disaineritele, eraisikutele ja nüüdsest uuendusena ka Eesti e-residentidele. Žürii on rahvusvaheline ja koosneb kogenud reklaamiekspertidest.

Žüriisse kuuluvad:

Eka Ruola, President of Balticbest 2017 jury, CEO and ECD at hasan & partners Group (Finland)Sedir Ajeenah, Copywriter and Partner, Garbergs (Sweden)Indrek Viiderfeld, Owner & Creative Director at Tabasco (Estonia)Tomas Ramanauskas, Creative Director/Co-owner at New! Agency (Lithuania)Kristaps Silins, CEO and partner at McCann Riga (Latvia)Pavel Fuksa, Creative Director, graphic designer and illustrator (Czech Republic)Marjan Novak - Publisher, General Manager and Editor-in-Chief at Marketing Magazin (Slovenia)Clare McNally, Strategic Brand Creator & Creative Director at Konstellation & Republica (Denmark)

Töö esitamine Balticbestile maksab 100 € (välja arvatud Integrated kategoorias, kus töö esitamine maksab 150 €). 

Kõik Grand prix' ja kulla võitnud tööd saadab Best Marketing oma kuludega edasi võistlema Euroopa ühele suurimale loovusfestivalile EPICA AWARDS. EPICA on juba 28 aastat vana reklaamikonkurss, mille teeb eriliseks tema žürii, kus osalevad turundusajakirjanikud üle kogu maailma. Kui Cannes Lionsil ja teistel tuntud konkurssidel osalevad žüriides reklaamiagentuuride inimesed või vahel ka turundusjuhid, siis ajakirjanikest koosnev žürii teeb EPICA eriliseks ja annab põhjuse väita, et tegu on kõige erapooletuma ja sõltumatuma žüriiga maailmas.

Eelmisel aastal andis Balticbesti žürii välja 22 auhinda, neist 8 kulda, 5 hõbedat ja 8 pronksi. 6 kulda läks Leetu, 2 kulda tuli Eestisse. Žürii hinnangul oli 158st konkursile esitatud tööst parim Leedu Punasele Ristile loovagentuuri MILK poolt tehtud kampaania „Nation on Trial“. Kuna sotsiaalkampaaniale ei võimalda Balticbesti reeglid Grand prix’d anda, otsustas žürii anda tööle lisaks kullale eritunnustuse Jury’s Favourite (žürii lemmik). Tutvu kõigi eelmise aasta võitjatega: defol.io/balticbest/2016/finalists.

Tänavu toimuv rahvusvaheline loovusfestival Balticbest on järjekorras neljas.

REGISTREERIMINE:

Vaata infot Balticbest 2017 festivali kohta www.balticbest.eu ja tule osalema! Festivali osalustasu delegaatidele on 249 €.

Lisainfo:

Silja Oja 

Best Marketing Eesti juhtT: 53 079 151 E: silja@best-marketing.com

Äripäev AS

BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee