Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Tõusev trend – ostlemine läbi video
Foto: Shutterstock.com
Ettevõtted on hakanud tootma videosid läbi mille saab otse oste sooritada. Selleks tuleb vaid klikkida meelepärasele tootele, mida videos näed.
Näide elust enesest-müük kasvanud 32%, mis on brändi enda arvates muljetavaldav näit. Filmile on tulemas ka kaasahaarav järg. ja Selfridge.com lehel, käivad juba kõlakad sarnaste võimaluste loomiseks Instagrami platvormile.:
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.