EAS asus taas uut Eesti brändi looma ja kutsus selleks kokku Eesti disainimeeskonna, kelle ülesanne on luua Eestile selle aasta lõpuks uus visuaalne keel koos põhjaliku disainitööriistakastiga.
Esimest korda panustavad erinevad Eesti disainerid eraisikutena ühe suure loovprojekti õnnestumisse. Meeskonna disainijuht on Alari Orav Esimeses etapis on loovtiimis Janno Siimar, Jan Tomson, Anton Koovit, Kevin Crepin ja Tajo Oja.
Seotud lood
Üritusturundus on turunduse kõige emotsionaalsem osa – hästi korraldatud üritus aitab sõnumil tõeliselt kohale jõuda ning loob ühtekuuluvustunde, ütles ID Productioni juht Ken Matsalu. „Emotsioon on ürituse juures kõige olulisem. Kõik muu – sisu, produktsioon, artistid – aitab seda emotsiooni luua.“