Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kui tasuv on sisuturundus?
Pikas kassajärjekorras seistes jälgib ilmselt iga teine sotsiaalmaailma, mida vahendab talle nutitelefon. Küllap pole ka vale öelda, et elu käibki tänasel päeval online’is. Aga miks ka mitte! Kõik vahendid ja väljundid on selleks ju loodud.
Artikkel ilmus ajakirja Kaja juuninumbris 2016. Autor: Teele Hein, agentuuri La Ecwador sisuturunduse juht.
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.