• 10.02.16, 12:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kaks lugu: õlu, mida keegi ei armastanud ja rumm, mis pidi 10 päevaga Ameerika turule minema

Igas eduloos mängib tähtsalt rolli ka õnnefaktor. Õnn (või vedamine) ning loovus ja edu on omavahel tihedalt seotud. Muutuja nimega "õnn" teeb aga turundaja elu keeruliseks, sest õnne, nagu armastustki, ei saa toota ega kontrollida. Mida aga saab teha, on olla õnneliku juhuse saabumiseks valmis ning suurendada tõenäosust, et õnn sind leiaks.
Kaks lugu: õlu, mida keegi ei armastanud ja rumm, mis pidi 10 päevaga Ameerika turule minema
Siin on kaks lugu õnnest, loovusest ja edust: õllest, mida keegi ei armastanud, aga mis peitis endas hämmastavat lugu, ja rummist, millele kukkus sülle õnn minna Uus-Meremaalt vallutama maailma suurimat rummiturgu Ameerikat nii, et aega oli vaid 10 päeva.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.06.25, 08:45
Toomas Truuverk: "Suvi on B2B turunduses suhete loomise, mitte müügi aeg"
B2B-turundajate seas on levinud uskumus, et suvel pole mõtet suuri kampaaniaid teha, sest „kõik on puhkusel“. Kuid kas see ikka peab paika? Küsimusele aitab vastuse leida Äripäeva juhatuse liige Toomas Truuverk, kellelt uurisime, kas suvi on tõesti aeg, mil otsustajad on kättesaamatud – või vastupidi, just eriti avatud uutele ideedele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele