• 01.12.15, 09:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

WAZZAP 2015- klient teeb ostuotsuse veebis ja eelistab tekstile videosõnumit. Vol. 1

25-26. novembril toimus Saku Suurhallis heaks tavaks saanud sügisene suursündmus ja kõigi turundajate kohtumispaik, Best-Marketingi turunduskonverents WAZZAP, kus erinevate valdkondade esindajad analüüsivad oma sektori valupunkte ja tarbijakäitumise trende ning suunavad pilgu järgmise aasta plaanidele.
Wazzap 2015- Martin Villing
  • Wazzap 2015- Martin Villing
  • Foto: Best Marketing
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 10:17
Just need on suurimad kõhklused reklaamkinke valima asudes
Reklaamkink on üks tõhusaim viis, kuidas oma brändi nähtavust kasvatada ja klientidele positiivne emotsioon jätta. Ometi käib tellimisega sageli kaasas paras ports kahtlusi. Kas kink läheb päriselt kasutusse? Kas logo sellel jääb ilus? Kas kaup jõuab õigeks ajaks kohale?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele