• 06.11.15, 13:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Carat Eesti tegevjuhina alustab Britte Maidra

Hiljuti teatas Dentsu Aegis Network oma senise tegevjuhi Margus Sameli liikumisest nõukokku ning Siim Saare nimetamiset Baltikumi grupi tegevjuhiks. Ühe prioriteedina tõi Siim välja turu juhtivate spetsialistide ning liidrite kaasamise grupi ettevõtetesse.
Britte Maidra
  • Britte Maidra
Seoses eelnevaga anname teada, et meediaagentuur Carat Eesti tegevjuhiks on alates 5. novembrist Britte Maidra. Britte ei vaja Eesti turundusmaastikul tutvustamist, olles varasemalt töötanud pikalt Bauhofi turundusdirektorina ning tegutsenud aastaid ka ettevõtjana müügi- ja nõustamisteenuste valdkonnas. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 16:15
Priit Tomson: kasutame Kobra Sales’is hästi toimivat salarelva
Müügiagentuur Kobra Sales ja Infopank alustasid koostööd, eesmärgiga müügiprotsessid tõhusamaks muuta. Infopanga andmed aitavad sihtida täpsemalt kliendibaasi ja seda järjepidevalt kasvatada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele