Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Expo Eesti paviljon sai kõrge tunnustuse
Eesti riigi selle aasta suurim turundusprojekt sai Milanos EXPO maailmanäitusel pronksiga pärjatud. Varasemalt pole Eesti riik saanud ühtegi sellist auhinda.
Reedel, 30. oktoobril võitis Eesti paviljon Expo Milano auhindade jagamisel pronksmedali kategoorias „Ekspositsiooni disain“. See on läbi ajaloo kõrgeim tunnustus, mille Eesti on maailmanäituselt saanud.
Enamik ettevõtteid mõõdab ürituste edukust ja kordaminekut endiselt osalejate arvu või tagasisidehinde järgi. Password konverentsil esinenud HYPE’i vanemprojektijuht Kristiina Pruuli sõnul sünnib sündmuste tegelik mõju aga seal, kus tekib inimestevaheline usaldus. Ja see on koht, mida lõpuni ühegi mõõdikuga mõõta ei saa.