• 06.08.15, 13:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jens Mortier: Me ei püüa kunagi ideed kliendile maha müüa

Intervjuu 25 Cannes'i Lõviga auhinnatud Belgia agentuuri mortierbrigade rajaja, Balticbest 2015 žürii liikme Jens Mortieriga.
Jens Mortier
  • Jens Mortier
Agentuurid kurdavad sageli, et kliendid ei „osta ära“ nende tõeliselt loomingulisi ideid, vaid tahavad pigem turvalisi lahendusi. Mis on sinu nõuanne – kuidas müüa konservatiivsetele klientidele maha tõeliselt loovaid ja murrangulisi ideid?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 15:44
Kuidas saada usaldusväärset tarbijatagasisidet kätte loetud tundidega?
Paljud ettevõtted tegutsevad rütmis, kus otsuseid tuleb teha kiiresti ja tihti mitte kogu pilti nähes. Aega põhjalikeks analüüsideks kipub alati puudu jääma – olgu selleks värske, heakskiitu vajav kampaania, hinnastuse korrigeerimine või uue toote lansseerimine. Nii jääbki sageli otsuse aluseks varasem kogemus ja sisetunne. Siin saab aga appi tulla Norstat Express – lahendus, mis aitab ettevõtetel saada usaldusväärset tarbijatagasisidet tundide, mitte nädalatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele