• 24.03.15, 14:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TV3 ostis internetireklaami ettevõtte SmartAD

Telekanal TV3, mis kuulub rahvusvahelisse meediagruppi Modern Times Group (MTG), ostis 100% internetireklaami ettevõttest SmartAD.
SmartAD on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis arendab unikaalset internetireklaami tehnoloogiat ning pakub sihitud reklaami lahendusi internetis kõigis kolmes Balti riigis suurimatele reklaamijatele ning meediaagentuuridele. 2014. aastal oli ettevõte käive ligi 1 miljon eurot ning hetkel töötab seal 12 inimest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.01.26, 20:37
Startis uhiuus üle-eestiline raadiojaam XFM
Eetrimeeskonnaga liituvad ka ülipopulaarsed Kermo Murel, boipepperoni ja qslap
19. jaanuaril jõudis Eesti raadiomaastikule uus tegija – raadiojaam XFM. Digitaalse välimeedia ja raadiolahenduste ettevõte Digiposter käivitab Tre Raadio senistel sagedustel uue üle-eestilise kanali, mis hakkab kõlama nii FM-sagedustel kui ka DAB+ levialas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele