• 02.03.15, 09:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Turundustegu 2014 tiitli nimel võistleb 23 tööd

Konkursile Aasta Turundustegu 2014 esitati 23 tööd, neist 18 ärikategooriasse ja 5 avaliku sektori kategooriasse. Vaata, kes osalevad tänavu konkursil! Grand Prix võitja selgub 25. märtsil Passwordi galal.
12. märtsil toimub žürii koosolek, kus žürii valib esitatud tööde hulgast välja viis ärikategooria finalisti ning avaliku sektori kategooria võitja, kes esitlevad oma töid 25. märtsil 2015 Passwordi laval Turundustegu 2014 konkursi finaalis. Passwordil selgub Grand Prix võitja!

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.25, 09:00
Pakend võib olla sinu ettevõtte parimaks turundajaks
Olgu toode ümbrise sees nii hea kui tahes, ent kui pakend selle ümber pole köitev, võib kaup potentsiaalsetele ostjatele ikkagi märkamatuks jääda. Kindel on see, et huvitav ja pilkupüüdev pakend tekitab emotsioone ning jääb paremini meelde ehk pakend pole ammu enam ”lihtsalt pakend”, vaid midagi palju enamat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Bestmarketing esilehele