• 23.01.15, 10:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uued inimesed Idea Groupis

Strateegiajuhina alustas Idea Groupis tööd Märten Liinat, sotsiaalmeedia suunajuht on nüüdsest Rene Rumberg, Idea AD copywriterina alustas Anne Vetik ja Idea Labi meeskonna juhiks sai Triin Puskai.
Idea Groupi loodi uute positsioonidena strateegiajuhi ja sotsiaalmeedia suunajuhi ametikohad. Strateegiajuhina alustas tööd Märten Liinat, kellel on turunduse ja kommunikatsiooni kogemusi nii kliendi kui ka agentuuride poole pealt. Viimased neli aastat on ta töötanud SEB Pangas, nõustades SEB Baltikumi turunduse ja kommunikatsiooni divisjoni. Rahvusvahelisi vaateid on ta omandanud õpingute käigus Suurbritannias.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.03.26, 09:20
Digiposter ei kuluta reklaamiraha huupi, vaid viib sõnumi sinna, kuhu see on päriselt suunatud
Kiirelt muutuval meediamaastikul ei võida enam ammu see, kes on kõige valjem, vaid see, kes on kõige täpsem. Kuidas aga õiget sihtrühma tabada ja sõnum soovitud silmade ning kõrvadeni suunata? Vastus on lihtne – audio ja visuaal peavad käima ühte jalga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele