Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Muudatused Eesti Telekomi turundustiimis
Loe, millised muudatused on toimunud Eesti Telekomis peale EMT ja Elioni turundustiimide liitmist.
Peale Elioni ja EMT ühinemist tekkinud AS-i Eesti Telekom erakliendiüksuse ja turundusüksuse direktor ning juhatuse liige on Piret Mürk-Dubout. Vahepeal aastaid TeliaSonera asepresidendina töötanud Piret Mürk-Dubout naases Eestisse maikuus. Ta lahkus EMT turundusjuhi kohalt TeliaSonera gruppi 2011. aastal, mil temast sai umbes 28 000 töötajaga ja 180 miljonilise kliendibaasiga Rootsi suurkorporatsiooni asepresident.
Paljud sündmuste tellijad alahindavad tehnilise ettevalmistuse keerukust, kuid just seal sünnib edu või ebaõnn. Pikaajalise kogemusega Eventechi projektijuhid Mattias Tammik ja Mihkel Verlin näevad riske ette ja teavad, kuidas vältida olukordi, kus hea idee jääb teostamata.