Ettevalmistamisel on uus tööstusomandi seadustiku eelnõu, mis jõustumise korral toob kaasa olulisi muutusi kõigile kaubamärgiomanikele. Varasemaid kaubamärgiõiguseid enam ei kontrollita.
Ühe põhimõttelise muudatusena plaanib riik kaubamärgi registreerimisel loobuda varasemate kaubamärgiõiguste kontrollist. Täna kehtiva kaubamärgiseaduse järgi kontrollib Patendiamet, et kaubamärgi registreerimine ei läheks vastuollu varasemate kaubamärkidega. Üldreeglina ei registreerita varasema kaitstud kaubamärgiga samasugust või sarnast hilisemat kaubamärki, kui kaubad või teenused on samad või sarnased varasema kaubamärgi omadega. Sellisel juhul on registreerimine võimalik üksnes varasema kaubamärgi omaniku kirjalikul loal, mille hilisema sarnase märgi taotleja peab hankima ja Patendiametile esitama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:47
T1 Venue sündmuskeskuse uuendus avab korraldajatele täiesti uued võimalused
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele