15 jaanuar 2014
Jaga lugu:

Mobiilne fotoautomaat FotoBOX muudab sündmuse meeldejäävaks

Kohapeal pilte valmistavad fotokabiinid on enamikele tuttavad juhiloa- ja passipiltide tegemisest. Laialdaste võimalustega mobiilset fotoautomaati võib aga kasutada ka sünnipäevadel, pulmades ning ettevõtete pidudel ja reklaamüritustel.

www.photobooth.ee

FotoBOXi teenust pakkuva Photobooth Estonia juhi Taavi Kottise sõnul on mobiilsete  fotoautomaatide populaarsus aasta-aastalt kasvav trend. „Meie eesmärgiks on pakkuda lõbusat ja kaasahaaravat tegevust nii era- kui ka firmapidudel-reklaamüritustel,“ ütleb ta ning väidab, et vastavalt Eestis kehtivatele seadustele peaks igal fotograafil olema inimese jäädvustamiseks kirjalik luba. „Arusaamatuste vältimiseks on FotoBOX-id nii meil kui ka mujal järjest enam populaarsust kogumas, sest inimene saab ise otsustada, kas ta tahab endast pilti ning mis sellest pärast edasi saab.“

FotoBOX on tänapäevast tehnikat kasutav mobiilne fotoautomaat, mille abiga saab sisustada oma külaliste aega ning reklaamida tooteid ja brände. Vastavalt kliendi soovile on võimalik kohandada FotoBOX-is valmivate fotode kujundust – muuta pildi taust ettevõtte imidižile vastavaks, lisada sellele logo või vastavad värvid. Kogu brändingut näevad kliendid juba ka FotoBOXide ekraanidelt, kuhu kuvatakse lisaks kõik pildi tegemiseks vajalikud juhtnöörid. 

„Garanteerime rõõmsad emotsioonid igas vanuses inimesele. Meie FotoBOX-id on kujunenud paljude sündmuste lahutamatuks osaks,“ ütleb Kottise. Tellides FotoBOXi oma üritusele, ei pea muretsema tehnika ülespanemine ja mahavõtmise ega funktsioneerimise pärast – teenuse pakkuja poolt on alati kohal abistav meekonnaliige.

Piltide kohapealse väljatrüki võimalus annab kasutajatele hea võimaluse saada endaga kohe kaasa midagi toredat ning kodus üritust hea sõnaga meenutada. Kõik õhtu jooksul tehtud fotod säilitatakse ning soovi korral saab tellija endale kõigist digitaalsed koopiad. „Pakume võimalust lisada pildid kohe pildistatava e-mailile või saata tema poolt valitud sotsiaalmeediakanalisse või tellija poolt soovitud internetikeskkonda,“ lisab Kottise.

Fotoboksides on kasutusel professionaalsel tasemel tehnika, mis tagab täiusliku pildikvaliteedi ja suure jõudluse. Nii suudetakse pakkuda kiiret teenust ka suurematel massiüritustel. Ühele pildile on võimalik mahutada korraga ka palju inimesi.

FotoBOX-i saab tellida üle Eesti. See võtab vähe ruumi ja mis peamine – garanteerib kasutajatele positiivsed emotsioonid!

Photobooth Estonia 

FotoBOXTaavi Kottisetel. 56 489 229e-post: info@photobooth.ee

www.photobooth.ee

Autor: Gerli Ramler, Silja Oja

Jaga lugu:
BEST MARKETINGI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Best Marketingi uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestmarketing.ee toetajad:

Marianne Liibert
Marianne LiibertBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5563 5831marianne@bestmarketing.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBestmarketing.ee ürituste projektijuhtTel: +372 5683 6988kristi@bestmarketing.ee
Hando Sinisalu
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561hando@best-marketing.com
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanBest Marketingi veebireklaami müügiijuhtTel: +372 5331 5700catlin.puhkan@aripaev.ee