• 15.01.14, 12:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripäeval on nüüdsest loovjuht

Äripäeva loovjuht on Veiko Tõkman, kes seni töötas Äripäevas fotograafi ning foto- ja videotoimetajana. Veiko on täiendanud ennast Soomes MTV3-s telegraafikuna töötades. Tema uueks ülesandeks on nüüd pakkuda loovlahendusi Äripäeva, sh Best Marketingi sündmuste reklaamimiseks.
Miks Äripäevas loovjuhti vaja on?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 10:17
Just need on suurimad kõhklused reklaamkinke valima asudes
Reklaamkink on üks tõhusaim viis, kuidas oma brändi nähtavust kasvatada ja klientidele positiivne emotsioon jätta. Ometi käib tellimisega sageli kaasas paras ports kahtlusi. Kas kink läheb päriselt kasutusse? Kas logo sellel jääb ilus? Kas kaup jõuab õigeks ajaks kohale?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele