6. jaanuaril asus Postimehe reklaamidirektori ametikohale Liis Raudsep.
"Postimehe reklaamidirektori amet on nõudlik eelkõige seetõttu, et me müüme reklaami samaaegselt väga erinevatesse reklaamikanalitesse ja erinevatele sihtgruppidele," ütles Postimehe juhatuse liige Mart Luik. "Töötades aastaid Aegise meediadirektorina on Liis omandanud väärtuslikke kogemusi, mis võimaldavad nende nõudmistega hakkama saada."

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 21.05.26, 13:23
Tartu Ülikool otsib turunduse peaspetsialisti
Kandideerimise tähtaeg: 14.06.26
Tagasi Best Marketing esilehele