"EASi jaoks oli kindlasti turvalisem variant kampaania peatada. Minu isiklik eelistus oleks olnud vähendada klippide arvu kanalites, kuid siiski jätkata kampaaniaga kuni 1. detsembrini, mis oligi planeeritud kampaania lõpp-tähtajaks," räägib DDB Eesti juht Jana Koppel.
Kuidas suhtud sellesse, et EAS kampaania peatas ja klipid YouTube’ist maha võttis?

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 12.06.26, 15:20
Orkla Eesti otsib kasvuportfelli- ja brändijuhti
Kandideerimise tähtaeg: 02.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele