Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
INTERVJUU! Nick Southgate: Hea turundus aitab tarbijate valikuid lihtsamaks muuta
26. novembril esineb WAZZAP? 2013 seminaril Briti turunduspsühholoogia ekspert Nick Southgate. Best Marketing kohtus Londonis Nickiga ja uuris, mida Tallinna seminaril osalejad tema käest õpivad.
Bränditoodete tellimine ei tähenda enam logoga pastaka või muu nänni valimist. Ettevõtted soovivad kingitusi, mis päriselt kasutust leiavad ja peegeldavad nende väärtusi. ROI müügi- ja arendusjuhi sõnul on kasvavaks suunaks tekstiil ning praktilised igapäevatooted, mille puhul mängivad rolli nii kasutusmugavus kui ka jätkusuutlikkus.