Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Swedbanki uus turundusdirektor on Lola Tehver, Ines Estrin juhib nüüd ERGO turundust
Alates 1. maist 2013 on Swedbanki turundus- ja partnersuhete osakonna juhiks Lola Tehver. Senine turundus- ja partnersuhete osakonna juht Ines Estrin lahkus pangast ja töötab nüüd ERGO kindlustuses Baltikumi turundusdirektorina.
Tartu Ülikooli Narva kolledžisse tullakse õppima üle Eesti– mitte ainult diplomi pärast, vaid sellepärast, et teha karjääri valdkonnas, mis päriselt huvitab. Õppekava “Ettevõtlus ja digilahendused” ühendab ettevõtluse, tehnoloogia ja praktilised oskused viisil, mis kõnetab nii ettevõtjaid, värskeid koolilõpetajaid kui ka neid, kes soovivad teha karjääripööret.