• 04.09.12, 11:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Euroopa parim sisuturunduse näide Best Internetil: Unileveri Yunomi

Best Internetile tuleb tänavu oma kogemusi jagama maailma ühe edukaima sisuturunduse lahenduse autor Raymon de Kruijff, kelle juhitud Unileveri Yunomi projekt saavutas Beneluxi maades nii meeletu edu, et Unilever plaanib sarnase mudeli kasutuselevõttu ka mujal võtmeturgudel. Raymon esineb Best Internetil 20. septembril kl 11:30.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.26, 15:53
Ettevõtted otsivad bränditoodetelt järjest rohkem praktilist väärtust
Bränditoodete tellimine ei tähenda enam logoga pastaka või muu nänni valimist. Ettevõtted soovivad kingitusi, mis päriselt kasutust leiavad ja peegeldavad nende väärtusi. ROI müügi- ja arendusjuhi sõnul on kasvavaks suunaks tekstiil ning praktilised igapäevatooted, mille puhul mängivad rolli nii kasutusmugavus kui ka jätkusuutlikkus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele