• 30.05.12, 13:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Expressions otsib turundusspetsialisti

Expressions on rahvusvaheline moeaksessuaaride jaemüügikett. Kandidaadilt eeldatakse vähemalt 3-aastast edukat turundusalast töökogemust ja turundusalast kõrgharidust. CV ja motivatsioonikiri on oodatud aadressile [email protected]
Expressions on rahvusvaheline moeaksessuaaride jaemüügikett, mis on mõeldud tänapäeva naistele, kes hindavad moodi ja glamuuri, soovivad end väljendada isikupärase stiili kaudu ning täiustada oma rõivastust moodsate aksessuaaridega. Expressionsi kauplused pakuvad laias valikus trendikaid moeehteid, juuksekaunistusi, kelli, salle, vöösid ja kotte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 15:44
Norstat Express toob tarbija hääle kätte loetud tundidega
Paljud ettevõtted tegutsevad rütmis, kus otsuseid tuleb teha kiiresti ja tihti mitte kogu pilti nähes. Aega põhjalikeks analüüsideks kipub alati puudu jääma – olgu selleks värske, heakskiitu vajav kampaania, hinnastuse korrigeerimine või uue toote lansseerimine. Nii jääbki sageli otsuse aluseks varasem kogemus ja sisetunne. Siin saab aga appi tulla Norstat Express – lahendus, mis aitab ettevõtetel saada usaldusväärset tarbijatagasisidet tundide, mitte nädalatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele