Kolmapäeval, 28. märtsil toimub hotellis Meriton Äripäeva müügijuhtide teemaveebi Best Sales seminar "Väärtusmüük. Kuidas vabaneda masu allahindlustest?".
Kuidas tõsta toodete ja teenuste hinda nii, et kliendid minema ei jookseks. See on küsimus, mis peab saama vastuse sel seminaril. Hetkel on kuulajatena kirjas: Aktaprint, Swedbank P&C Insurance, SEB, Ragn-Sells, Poweram Elektriseadmed, EMT, Celsius Healthcare, Clear Channel Estonia, CWT Estonia, ITMees, Reminet ja Heladora.
Seotud lood
Tartu Ülikooli Narva kolledžisse tullakse õppima üle Eesti– mitte ainult diplomi pärast, vaid sellepärast, et teha karjääri valdkonnas, mis päriselt huvitab. Õppekava “Ettevõtlus ja digilahendused” ühendab ettevõtluse, tehnoloogia ja praktilised oskused viisil, mis kõnetab nii ettevõtjaid, värskeid koolilõpetajaid kui ka neid, kes soovivad teha karjääripööret.