• 17.03.12, 17:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lembitu Lennusadamasse vintsimise projekt pärjati PR grand prix’ga

16. märtsil selgus turundussündmuse Password galaüritusel Suhtekorralduse Auhind 2011 grand prix - Jugaste, Liiva & Partnerid projekt “Staarallveelaeva sünd: kuidas vintsiti Lembit Lennusadamasse”.
Vasakul: Aasta Turundusetegu 2011 grand prix võitja, Prisma turundusdirektor Kadri Lainas, paremal: Suhtekorralduse Auhind 2011 grand prix võitja, JLP juht Karin Vene Passwordi auhinnagalal 16. märtsil 2012

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.09.25, 14:37
Super Bowlilt Eestisse: miks rahvusvaheline teleformaat on turundajale väärtuslik platvorm?
Kui Fox otsustas USAs uue telesaate “The Floor” avaepisoodi näidata kohe pärast Super Bowli, andis see selge signaali, et formaat ei ole pelgalt vaatajaid köitev kõrgel tasemel meelelahutus. Tegemist on ka suurepärase turundusvõimalusega, kus igal sekundil on eriline väärtus. See on koht silma paista ning usaldust ja mõju kasvatada; see on ihaldusväärne ja unikaalne investeering brändi tugevdamiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele