• 19.12.11, 11:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fotod: smartADi uue kontori pidu

Vatson Wundermanist Brilliant'iga ühinemise tagajärjel tühjaks jäänud kontorisse kolis samas Lutheri kvartalis pesitsenud smartAD Eesti tiim.
"Praeguse kasvutempo juures on tulnud meil kord aastas suurem kontor hankida," ütles smartADi arendusjuht Priit Kivinurm. "Usun, et aasta pärast on kolimisuudist taas oodata." smartAD on Eesti suurim internetilehtede reklaamivõrgustik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 11:00
Google'i reklaamid on ka AI-otsingu ajastul tulemuslikud
Saates „Password: Marketing and Money“ arutlevad Hando Sinisalu ja Klewer Marketingi juht Argo Lipp selle üle, kuidas tehisintellekti levik mõjutab otsingukäitumist, Google’i reklaame ja ettevõtete nähtavust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele