21. septembril 2011 Nokia Kontserdimajas toimuvale majanduskonverentsile Äriplaan 2012 on registreerunud üle 520 osaleja. Oma ootustest ja hirmudest tuleva aasta suhtes räägivad ettevõtjad Hillar Teder, Fjodor Berman, Jaan Puusaag, Ülo Pärnits, Oleg Ossinovski, Alar Tamming, Raivo Kütt, Endel Siff, Jüri Mõis, Margus Reinsalu, Priit Alamäe, Rain Lõhmus jt. Oma hinnangu järgmisele aastale annavad arutlusringides pangajuhid Riho Unt ja Priit Perens ning analüütikud Annika Paabut ja Marje Josing. Majandusprognoosi esitab Eesti Panga vastne asepresident Madis Müller. Avakõnega esineb majandusminister Jürgen Ligi.
Äriplaanist on kujunenud kolmeteistkümne aasta jooksul Eesti kõige olulisem majandusfoorum. See on koht, kus Eesti juhid kokku saavad, et leida ideid ja tuge järgmise aasta eelarve koostamiseks. Ühe tööpäeva jooksul saab tervikpildi Eesti majanduse erinevates sektorites toimuvast. Eelmisel aastal osales Äriplaanil samuti üle 500 inimese.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:47
T1 Venue sündmuskeskuse uuendus avab korraldajatele täiesti uued võimalused
Suurtel sündmuskeskustel on sageli üks ja sama väljakutse: ruumi on küll palju, kuid mitte iga üritus ei vaja korraga tuhandeid ruutmeetreid. Samal ajal soovivad ettevõtted ja korraldajad üha enam paindlikkust – võimalust ühendada konverents, gala, töötoad, meelelahutus ja võrgustumine tervikuks, ilma et peaks kasutama mitut erinevat asukohta. T1 keskuses tegutsev sündmuskeskus T1 Venue on just nendele vajadustele vastanud uuendusega, mis pakub senisest oluliselt rohkem lahendusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele