Rautakirja Estonia Grupi moodustavad ajakirjanduse hulgimüügiga tegelev Lehepunkt OÜ ning jaemüügile keskendunud AS Rautakirja Estonia. Viimase brändiporfelli kuuluvad R-Kiosk, Apollo, Filmipood ja Videoplanet.
Rautakirja Estonia Grupp on osa Soomes ning Baltikumis tegutsevast kaubanduskontsernist Rautakirja Oy, mille kioskites ning kauplustes toimub aastas kokku üle 190 miljoni müügikontakti. Rautakirja Oy omakorda kuulub enam kui 20 riigis tegutsevasse Sanoma meediakontserni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.05.26, 13:39
Digioskused ja ettevõtlus põimuvad sisukas õppekavas: miks tullakse Tartu Ülikooli Narva kolledžisse õppima üle Eesti?
Tartu Ülikooli Narva kolledžisse tullakse õppima üle Eesti– mitte ainult diplomi pärast, vaid sellepärast, et teha karjääri valdkonnas, mis päriselt huvitab. Õppekava “Ettevõtlus ja digilahendused” ühendab ettevõtluse, tehnoloogia ja praktilised oskused viisil, mis kõnetab nii ettevõtjaid, värskeid koolilõpetajaid kui ka neid, kes soovivad teha karjääripööret.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele