• 16.08.11, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripäev korraldab seminari ''Kuidas internetiturundus tööle panna?''

Seminar toimub 24. augustil algusega 9.30. Oodatud on kõik ettevõtete tegev-, turundus-, arendus-, müügi- ja IT-juhtidele ning ettevõtjatele, kelle töö on seotud kaupade-teenuste turundamise ja müügiga ning teised valdkonnast huvitatud.
17. augustini on võimalik registreerida soodushinnaga 149 € + km. Lisainfo: ''Kuidas internetiturundus tööle panna?''

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 14:21
Hea reklaamkingitus ei rända prügikasti, vaid läheb päriselt kasutusse
Jätkusuutlik reklaamkingitus ei ole lihtsalt ökomärgisega toode, vaid midagi, mida inimene päriselt kasutada saab. Kui kingitus jääb sahtlisse või kappi seisma, on tegemist raiskamisega sõltumata sellest, kas toode on valmistatud orgaanilisest puuvillast, taaskasutatud materjalist või bambusest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele