Mobile Solutions Estonia toob lähiajal Eestis turule uue mobiilturundusteenuse, m-flaieri. Teenus võimaldab ettevõtetel edastada oma klientidele reklaaminformatsiooni nii teksti, pildi kui heli kujul otse mobiiltelefonile.
Mobile Solutions Estonia turundusjuhi Kristo Pajuse sõnul on pakutava teenuse näol sisuliselt tegemist multimeediasõnumi edastuslahendusega. „Pakume nii Eestis kui Põhjamaades sisuliselt täiesti ainulaadset m-turundusteenust m-flaier, mille sisuks ei ole üksnes tekst, vaid ka pildid ja heli ning seda kasvõi korraga ühes sõnumis. Idee poolest on sõnumiga võimalik edastada ka videot, kuid selle maht on võrdlemisi suur ja seega täna Eestis veel natukene ebapraktiline, kuid arendus ka selle kallal käib. Reklaami edastamisel kasutatakse nii nägemis- kui kuulmismeelt, mistõttu võime uue kanali puhul paralleele tõmmata televisioonireklaamiga. Suur eelis viimase ees aga on see, et jõuame personaalselt otse sihtgrupi taskusse nende mobiiltelefoni ekraanile,“ ütles Pajus.
Seotud lood
See on lause, mis paneb iga turundusjuhi mõtlema. Ja kui sa oled aus, siis ilmselt oled ka ise seda mõelnud: kas raha, mida me turundusele kulutame, tuleb päriselt tagasi?