14. detsember 2010
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Coca-Cola valis Kesk- ja Lõuna-Euroopa kampaaniate teostajaks McCann'i

McCann-i reklaamiagentuuride kett hakkab töötama kõikide Coca-Cola globaalsete brändidega ning lokaliseerima rahvusvahelisi kampaaniaid 23 riigis*. Agentuuride ülesanneteks jääb peamiselt tele-, väli- ja raadioreklaamide ning graafika kohandamine vastavalt oma turu vajadustele.

Ühe reklaamiketi valimine võimaldab The Coca-Cola Company Kesk- ja Lõuna-Euroopa üksusel tegutseda suures hulgas riikides kiiremini, lihtsamini ja tõhusamalt. Valik langetati kolme kriteeriumi põhjal – arvestati loovtöö kvaliteeti, agentuuride struktuuri ning ka hinda.

"Edu aluseks oli 23 eri riikides asuvate McCann-i kontorite ühine jõupingutus ja koostöö. Eestist osales pakkumise väljatöötamisel reklaamiagentuur Age McCann, mis tegeleb juba praegu The Coca-Company kampaaniate lokaliseerimisega Eestis, Lätis ning Leedus. Nüüd hakkab agentuur osalema ka Kesk- ja Lõuna-Euroopa ühtsete kampaaniate väljatöötamisel", teatas Age McCann'i projektijuht Helen Neitov.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Bestmarketing.ee toetajad:
Laura ReiterBestmarketing.ee toimetajaTel: +372 5561 9490
Maarit EermeBestmarketing.ee juhtTel: +372 514 4884
Hando SinisaluBest Marketingi konverentside programmijuhtTel: +372 502 8561
Cätlin PuhkanBest Marketingi turunduslahenduste müügijuhtTel: +372 5331 5700