Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
OÜ Diamantek pakub tööd turustusjuhile
OÜ Diamantek on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on roostevabast terasest uksekäepidemete tootmine. Ettevõte alustas majandustegevusega 2001. aastal ning käesoleval hetkel töötab ettevõttes 11 inimest.
Bränditoodete tellimine ei tähenda enam logoga pastaka või muu nänni valimist. Ettevõtted soovivad kingitusi, mis päriselt kasutust leiavad ja peegeldavad nende väärtusi. ROI müügi- ja arendusjuhi sõnul on kasvavaks suunaks tekstiil ning praktilised igapäevatooted, mille puhul mängivad rolli nii kasutusmugavus kui ka jätkusuutlikkus.