Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Coca-Cola Plazas linastus Eesti esimene 3D-s filmitud reklaamklipp
29. aprillil 2010 linastunud reklaamklipi "Vapruse kutse" esitlusega alustas Eesti Kaitseväe Värbamiskeskus kampaaniat, mille eesmärgiks on leida uusi kadette sõjakooli ohvitseriks õppima.
Eestis reklaamiajalugu tegev klipp on osa 30. aprillil algavast Eesti Kaitseväe imagokampaania II etapist „Varpuse kutse“, mis on pühendatud ohvitseri säravale ametile. Kui seni on Eesti reklaamides kasutatud mõnel määral 3d animatsiooni, siis reklaamiagentuuri Creatum ja filmitootja Acuba koostöös valminud klipp on 3D-s filmitud.
Klipi 3D versiooni saab lähikuul vaadata Coca-Cola Plazas jt Eesti kinodes, 3D-na lisastuvate filmide ees. Televisioonis läheb eetrisse tavaline, 2D versioon, millega saab tutvuda siin: www.elukutse.ee
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.