• 17.02.10, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tourest 2010 parimaks messistendiks valiti Estaveli boks

12. - 14. veebruarini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses toimunud rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2010 valisid osalejad parimaks messistendiks Estaveli boksi. Hääled loeti kokku messi viimasel päeval ning parimaks osutus sel aastal Estraveli stend (302 poolthäält), teiseks jäi napilt eelmise aasta võitja Tallinki stend (281 poolthäält).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 15:44
Norstat Express toob tarbija hääle kätte loetud tundidega
Paljud ettevõtted tegutsevad rütmis, kus otsuseid tuleb teha kiiresti ja tihti mitte kogu pilti nähes. Aega põhjalikeks analüüsideks kipub alati puudu jääma – olgu selleks värske, heakskiitu vajav kampaania, hinnastuse korrigeerimine või uue toote lansseerimine. Nii jääbki sageli otsuse aluseks varasem kogemus ja sisetunne. Siin saab aga appi tulla Norstat Express – lahendus, mis aitab ettevõtetel saada usaldusväärset tarbijatagasisidet tundide, mitte nädalatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Best Marketing esilehele